Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Kilka słów o firmie

Ingram Micro Poland będący nową jednostką biznesową powstałą w oparciu o struktury firmy BrightPoint jest globalnym hurtowym dystrybutorem urządzeń mobilnych największych światowych producentów.

Jesteśmy światowym liderem usług związanych z cyklem życia urządzeń bezprzewodowych. Oferujemy pełną gamę rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw i personalizacji dla producentów, sprzedawców i operatorów z branży urządzeń bezprzewodowych.

W świecie coraz szybciej rozwijającej się technologii stale modernizujemy nasze działania, technologię i infrastrukturę, aby zapewnić naszym Klientom innowacyjne rozwiązania i najwyższy poziom obsługi.

Światowy zasięg i doświadczenie zapewniają nam warunki do wytyczania nowych standardów wydajności i elastyczności wobec naszych obecnych oraz nowych Klientów, umieszczając nasze urządzenia na podium nowego systemu wartości branży mobilnej.

O firmie

Dowiedz się o nas więcej                           

czytaj więcej

Usługi

Razem na każdym etapie                                

czytaj więcej