Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Ingram Micro Poland będący nową jednostką biznesową powstałą w oparciu o struktury firmy BrightPoint jest globalnym hurtowym dystrybutorem urządzeń mobilnych (tj. telefonów komórkowych oraz akcesoriów) od największych światowych producentów.

Ingram Micro jest światowym liderem w zakresie usług związanych z cyklem życia urządzeń bezprzewodowych. Oferujemy pełną gamę kompleksowych rozwiązań od łańcucha dostaw i personalizacji dla producentów, do sprzedawców i operatorów z branży urządzeń bezprzewodowych.

Stworzyliśmy zrównoważony system, w którym dobieramy do nowych urządzeń optymalne kanały sprzedaży tak, aby szanse powodzenia były jak największe. Choć gama urządzeń w naszej ofercie już jest szeroka, ciągle pozyskujemy nowe, interesujące urządzenia od innowacyjnych producentów, aby zaspokoić kolejne potrzeby naszych klientów.

Firma Ingram Micro na 62 miejscu na liście Fortune 500!


Fortune 500

Magazyn Fortune po raz 61 opublikował listę Fortune 500, czyli coroczny ranking największych korporacji w Stanach Zjednoczonych, liczony według przychodów za ubiegły rok podatkowy. Przy przychodach w wysokości ponad 46 miliardów dolarów, Ingram Micro uplasował się na 62 pozycji na liście. Tym samym jest to awans o siedem pozycji względem ubiegłego roku.

Zobacz pełen ranking Fortune 500 na Fortune.com