Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Ingram Micro Poland oferuje największy wybór marek i produktów w branży telekomunikacji bezprzewodowej.

 

 

Oferujemy telefony i akcesoria firmy Microsoft, Nokia, Blackberry, Huawei, Honor, Philips, WIKO, Archos, Kiano - światowych  liderów w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej dążących do trwałego rozwoju szeroko pojmowanej mobilności. Znajdziecie Państwo u nas najnowsze i innowacyjne produkty, takie jak telefony komórkowe, akcesoria czy urządzenia do pracy zawodowej i komunikacji w firmie. Oferta produktów jest aktualizowana codziennie.

Na potrzeby naszych Klientów jesteśmy w stanie pozyskać nowe, innowacyjne urządzenia producentów, aby zaspokoić potrzeby rozwijającego się rynku. 

Akcesoria

Firma Ingram Micro Poland posiada szeroką ofertę akcesoriów do telefonów komórkowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria pracujące w bezprzewodowej technologii Bluetooth, które działają ze wszystkimi telefonami posiadającymi to funkcję.

Jest też wiele produktów, dzięki którym możemy personalizować swój telefon.

Więcej

Sprzedajemy akcesoria z następujących grup produktowych:

 • Uchwyty na telefon do samochodu
 • Zestawy przenośne głośnomówiące Bluetooth
 • Zestawy głośnomówiące montowane na stałe Bluetooth
 • Zestawy słuchawkowe mono Bluetooth
 • Zestawy słuchawkowe stereo Bluetooth
 • Zestawy słuchawkowe mono i stereo na kabelku
 • Futerały i obudowy
 • Karty pamięci
 • Baterie
 • Ładowarki samochodowe
 • Ładowarki sieciowe
 • Akcesoria dedykowane do danego telefonu
 • Modemy USB 

Telefony GSM

Ingram Micro posiada w swojej ofercie telefony, a także akcesoria wiodących firm, tj. Nokia, Blackerry, Sony, Be, Kazam. Telefony GSM powyższych marek to jedne z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku posiadających wiele dodatkowych funkcji ułatwiających codzienną komunikację. Pełna oferta produktów dostępna jest w zakładce oferta handlowa. Na powyższej stronie podane są wszystkie parametry prezentowanych modeli, z uwzględnieniem opisu materiałów, z których zostały wykonane, długości pracy baterii, czy dodatkowych funkcji ulepszających ich działanie. Leasing telefonów GSM to kolejna opcja umożliwiająca Klientom zoptymalizowanie warunków finansowania, która zapewnia płynność finansową podczas realizowanych projektów i pełne wykorzystanie wszystkich funkcji urządzeń mobilnych.

Usługi mobilne

Oferta Ingram Micro Poland bazująca na usługach mobilnych składa się z pięciu głównych filarów związanych z filozofią marki. Pierwszym z nich jest planowanie, polegające na stworzeniu najlepszych rozwiązań dostosowanych do konkretnego nabywcy i oferowanych przez niego usług. Drugi etap to wprowadzanie produktu Klienta na rynek i dbanie o jego pozytywny odbiór. Kolejno, poszczególne artykuły poddawane są personalizacji, która pozwala na ich prawidłowe funkcjonowanie i dostarczenie w określonym czasie do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Natomiast, odzysk wspiera najlepsze wykorzystywanie sprzętu i usług mobilnych przez cały okres ich eksploatacji.

Sklep internetowy

Sklep Online pozwala na szybkie i bezpośrednie zapoznanie się z pełną ofertą Ingram Micro oraz na dobranie usług precyzyjnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta. Za pośrednictwem sklepu internetowego telefonów każdy nabywca może zapoznać się zarówno z cennikiem, jak i ofertami promocyjnymi dotyczącymi telefonów gsm oraz akcesoriów. Zapraszamy Państwa do skorzystania zarówno z platformy internetowej, jak i sklepu Online, które ułatwią komunikację i pozwolą na poszerzenie współpracy.