Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Przygotowanie urządzeń do wprowadzenia na rynek – od personalizacji do aktywacji.
Ingram Micro przygotowuje i dostosowuje urządzenia do wprowadzenia na rynek poprzez ich personalizację, znakowanie, kompletowanie i podłączanie do sieci.

 

Programowanie: Nasze usługi programistyczne obejmują flashowanie na potrzeby instalacji i aktualizacji oprogramowania, programowanie sieciowe w celu skonfigurowania urządzenia do pracy w sieciach o niestandardowej specyfikacji, a także dostarczanie oprogramowania umożliwiającego załadowanie na urządzenia niestandardowych ustawień programów i aplikacji.

Ingram Micro ściśle współpracuje z klientami, aby każde urządzenie było zoptymalizowane do pracy w danej sieci. Dzięki bogatemu doświadczeniu w kontaktach z licznymi producentami urządzeń oraz naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi inżynierów możesz zaoferować swoim klientom najnowsze urządzenia wyposażone w nowoczesne systemy operacyjne i skonfigurowane do pracy w wybranej przez Ciebie sieci.

Więcej

Nasza oferta:

 • Flashowanie oprogramowania firmware – instalacja i aktualizacja oprogramowania firmware Twoich urządzeń
 • Programowanie sieciowe – konfiguracja Twoich urządzeń do pracy w sieciach o niestandardowej specyfikacji
 • Dostarczanie oprogramowania – ładowanie na Twoje urządzenia niestandardowych ustawień programów i aplikacji.

Zapewniamy Klientom  pełną obsługę w zakresie kompletowania, montażu i pakowania urządzeń. Dzięki temu, że paczki przygotowane przez nas do wysyłki są kompaktowe i pozbawione zbędnych części i materiałów opakowaniowych, zredukujesz koszty i zdobędziesz dodatkowy kapitał.

Ingram Micro efektywnie wykorzystuje części, składając z nich kompletne, gotowe do sprzedaży produkty zgodne z Twoimi wymaganiami.

Więcej

Nasza oferta:

 • Kompletowanie części – składanie określonych części w celu przygotowania urządzenia do wprowadzenia na rynek
 • Pakowanie – zamiana złożonego zestawu w produkt gotowy do sprzedaży
 • Przygotowanie ekspozycji – montaż, pakowanie i wysyłka ekspozycji gotowej do umieszczenia w punkcie sprzedaży
 • Przekształcanie paczek – wykorzystanie wcześniej skompletowanych części do utworzenia nowego gotowego produktu
 • Zmiana rozmiaru kartonów – zmniejszanie paczek na czas wysyłki
 • Ograniczanie zbędnych materiałów – eliminacja zbędnych części i materiałów opakowaniowych w celu zmniejszenia potrzebnego kapitału.

Znakowanie: Możemy umieścić Twoją markę na rozmaitych urządzeniach dzięki znakowaniu poprzez wytrawianie, druk, grawerowanie lub kalkomanię.

Ingram Micro Mobolity  daje Ci wiele możliwości znakowania urządzeń – od umieszczania spersonalizowanej kalkomanii na opakowaniach, przez nanoszenie grafiki metodą tampondruku, po wypalanie logo laserem.

Więcej

Nasza oferta:

 • Znakowanie urządzeń – personalizacja lub znakowanie urządzenia poprzez wytrawianie, grawerowanie lub kalkomanię
 • Tampondruk – nanoszenie grafiki bezpośrednio na urządzenie
 • Kalkomania – nakładanie kalkomanii na urządzenie.

Aktywacja: Nasze usługi aktywacyjne pozwalają podłączyć urządzenia bezprzewodowe do sieci komórkowych, zaś aktywacje biznesowe umożliwiają płynne łączenie, śledzenie i raportowanie wielu transakcji.

Łączność z sieciami bezprzewodowymi – obejmująca smartfony, inteligentny monitoring, telefony na kartę, komputery wbudowane oraz wszelkie rozwiązania pokrewne – jest kluczowa dla różnych gałęzi przemysłu. Usługi aktywacji firmy Ingram Micro umożliwiają korzystanie z wszystkich tych rozwiązań. 

Więcej

Nasza oferta:

 • Wykonanie aktywacji – aktywacja urządzeń bezprzewodowych na potrzeby komunikacji mobilnej
 • Aktywacje biznesowe – płynne łączenie, śledzenie i raportowanie wielu transakcji.