Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Ingram Micro dostarcza urządzenia w żądanym miejscu i czasie, zapewniając na każdym etapie odpowiednie magazynowanie, optymalną spedycję i wsparcie łańcucha dostaw.

 

Magazyn: Zajmujemy się wszelkimi aspektami magazynowania urządzeń, w tym weryfikujemy zgodność i stan otrzymanego sprzętu, kontrolujemy zapasy, sprawdzając dostępność urządzeń, a także nadzorujemy i zarządzamy stanem Twoich zapasów w naszym magazynie.

Przenieś obowiązki związane z magazynowaniem Twoich urządzeń na nas. Ingram Micro zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zarządzania urządzeniami – od ich odbioru, przez magazynowanie, po wysyłkę.

Więcej

Nasza oferta:

  • Weryfikacja przesyłek przychodzących – sprawdzanie zgodności i stanu otrzymanych urządzeń
  • Kontrola zapasów – sprawdzanie dostępności urządzeń poprzez inwentaryzację ilościową
  • Zarządzanie zapasami – nadzór i zarządzanie stanem Twoich zapasów w naszym magazynie.

Transport: Nasze doświadczenie w zakresie spedycji obejmuje klasyfikację taryfową, kontrolę zgodności, optymalizację metody przewozu, globalne zarządzanie transportem, wsparcie w zakresie roszczeń ubezpieczeniowych, a także etykietowanie i pakowanie palet zgodnie z wymaganiami przewoźników i sprzedawców.

Ingram Micro dostarcza Twoje urządzenia z punktu A do punktu B szybko i sprawnie. Ponadto ułatwiamy Ci dotarcie do punktów C, D i E dzięki naszym usługom transportowym.

Więcej

Nasza oferta:

  • Klasyfikacja taryfowa i kontrola zgodności – dopilnowanie, aby urządzenia przechodziły odprawę celną na czas i bez zbędnych kosztów
  • Określanie metody przewozu – wybór najbardziej opłacalnej metody transportu Twoich urządzeń
  • Globalne zarządzanie transportem – zarządzanie transportem Twoich urządzeń na całym świecie
  • Wsparcie w zakresie roszczeń ubezpieczeniowych – sprawdzanie i dokumentowanie strat lub uszkodzeń zaistniałych podczas przesyłki na potrzeby roszczeń ubezpieczeniowych
  • Uniwersalne etykietowanie przesyłek – przygotowanie i zastosowanie uniwersalnych etykiet zgodnych z wymaganiami przewoźników
  • Etykietowanie na potrzeby sprzedaży – przygotowanie i zastosowanie spersonalizowanych etykiet na przesyłkach wychodzących zgodnych z wymaganiami sprzedawców
  • Pakowanie palet – dodatkowe zabezpieczanie palet.

Wsparcie: Nasz oddany zespół doradców klienta pomaga w płynnej realizacji Twojego łańcucha dostaw i oferuje użytkownikom Twoich urządzeń wsparcie poprzez kontakt „na żywo”.

Dopilnowanie, aby Twoje urządzenia znalazły się we właściwym miejscu we właściwym czasie, to tylko jeden z elementów naszego wsparcia. Nasze usługi wsparcia zaspokajają również wiele innych potrzeb.

Dystrybucja telefonów komórkowych

Jesteśmy hurtowym dystrybutorem urządzeń mobilnych. Naszym kluczowym działaniem jest dystrybucja telefonów komórkowych. Zajmujemy się m.in. rozpowszechnianiem marki Nokia, Wiko, Kazam. Jako dystrybutor Nokii , oferujemy urządzenia i akcesoria tej marki. Rozpowszechnianie marki Nokia stanowi szeroki aspekt naszych działań. Jesteśmy jednak nie tylko dystrybutorem Nokii. Zajmujemy się również dystrybucją marki Wiko, która jest nową i atrakcyjną pozycją na polskim rynku. W obszarze naszych działań znajduje się dystrybuowanie marki Kazam, która w ubiegłym roku weszła na rynek telefonów komórkowych. Dystrybucja telefonów komórkowych to zasadniczy obszar naszych działań. Ponadto jako dystrybutor HTC, Lumii i Huawei oferujemy szeroki wachlarz produktów tych marek, a dystrybucja HTC, Lumii, czy Huawei to jeden z głównych obszarów naszej działalności.

Sprzedaż telefonów

Kluczowym działaniem w naszej firmie jest sprzedaż telefonów, a jednym z naszych narzędzi współpracy z klientami jest sklep internetowy telefonów komórkowych. Telefony są głównym produktem w naszej firmie. Sklep internetowy oferuje sprzedaż i szeroki wybór produktu, jakim są telefony. Sklep internetowy telefonów wyróżnia się nie tylko dużą ilością telefonów, ale również akcesoriami oraz atrakcyjnymi promocjami.