Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Cała filozofia Ingram Micro opiera się na pięciu filarach, które są fundamentalnymi obszarami, gdzie działamy aby usatysfakcjonować klienta. Każdy z tych pięciu elementów jest nierozerwalnie połączony z innymi, dzięki czemu tworzą solidny fundament wspólnego sukcesu zarówno naszego biznesu, jak i biznesów naszych klientów.

 

Pięć filarów działalności firmy


usługi mobilne

 

 

PLANOWANIE

Każde działanie Ingram Micro poprzedza szereg operacji, które pozwalają najlepiej wykonywać stawiane przed nami zadania. Prognozujemy, aby już na samym początku przewidzieć, ile zapasów zgromadzić w danej lokalizacji oraz aby nie generować niepotrzebnych kosztów, jeżeli chodzi o przechowywanie sprzętu. Dzięki temu ograniczamy koszty, a to oznacza, że nasz klient także.

Tak zarządzamy zamówieniami, aby właściwe urządzenia były o właściwym czasie we właściwym miejscu.

Ciągłe monitorowanie wyników biznesowych naszych Klientów pozwala na wprowadzanie niezbędnych korekt w naszych działaniach tak, aby osiągać przyjęte wcześniej założenia.

Na koniec nasze narzędzia do raportowania pozwalają na bieżąco podglądać przebieg wszystkich procesów w firmie tak, aby kontrolować właściwy kierunek naszych działań.

 

WPROWADZANIE

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie wprowadzenia Twojego produktu na rynek. Dzięki naszej pomocy otrzymasz optymalną ofertę produktową, aby szybko i bezpiecznie osiągnąć przychody.

 

PERSONALIZACJA

Ingram Micro tworzy i dostosowuje urządzenia tak, aby jak ja najlepiej mogły funkcjonować na rynku.

Programujemy urządzenia tak, aby każde z nich mogło pracować w danej interesującej klienta sieci.

Zarówno wnętrze, jak i opakowania urządzeń są dla nas ważne. Dlatego dopasowujemy każdy elementy gotowego do wprowadzenia na rynek produktu tak, żeby idealnie komponował się z nowym środowiskiem.

 

TRANSPORT

Zapewniamy, że Twój sprzęt będzie, gdzie akurat jest potrzebny. Dzięki optymalizacji łańcucha dostaw docieramy do klientów we właściwym momencie.

Zajmujemy się zarówno przechowywaniem urządzeń, jak i ich najefektywniejszym transportem.

Przewidujemy.

Dzięki naszemu doświadczeniu cały czas jesteś pod opieką najlepszych specjalistów, jeżeli chodzi o transport Twoich urządzeń.

 

ODZYSK

Pod koniec cyklu życia Twojego urządzenia masz pewność, że pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać jego potencjał, jeżeli chodzi o jego wnętrze. Pomagamy i skracamy proces zwrotów wyeksploatowanego sprzętu. Uzyskujemy maksymalne korzyści ze sprzętu, który kończy swoje życie tak, aby dalej Ci służył.

 

Leasing Telefonów 

- Przejrzysta kontrola kosztów oraz zoptymalizowane warunki finansowania

Więcej

Dzięki współpracy z firmą leasingową CHG-Meridian - jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie pod każdym względem korzystne dla naszych Klientów.

Dzięki opracowanym narzędziom doradczym, rachunkowym i finansowym oferujemy naszym Klientom zoptymalizowane warunki finansowania - bez względu na to, czy chcą oni kupić czy wynająć telefony. W ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom płynność finansową konieczną do samodzielnego finansowania dużych projektów. A to daje przewagę nad konkurencją.

W tradycyjnym modelu operator telekomunikacyjny dostarcza zarówno usługę jak i telefon. W zaproponowanym przez nas modelu usługa zostaje oddzielona od sprzętu, co generuje szereg korzyści:

  • Operator nie ponosi kosztów subsydiowania sprzętu dzięki czemu może zaoferować usługę telekomunikacyjną na najkorzystniejszych warunkach
  • Klient wybiera telefon z szerokiego portfolio Ingram Micro Mobility
  • Klient wybiera zoptymalizowany przez CHG-Meridian sposób finansowania sprzętu
  • Klient sam ustala długość cyklu życia produktu – sprzęt może być leasingowany na 6 / 12 / 18 / 24 miesiące
  • Miesięczne koszty firmy korzystania z telefonów komórkowych zostają obniżone

Poniższy rysunek obrazuje model leasingu telefonów zaproponowany przez Ingram Micro Mobility oraz CHG-Meridian:

Oferta handlowa leasing

W przypadku zainteresowania usługą leasingowania telefonów prosimy o kontakt:

Sławomir Pająk
Business Development Manager
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 0 532 755 230