Ta strona korzysta z plików cookie w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na umieszczanie plików cookie w twoim urządzeniu.

Zdobądź właściwe rynki i zwiększ obroty.
Ingram Micro wprowadza urządzenia na rynki, tworząc popyt i wykorzystując różne kanały sprzedaży. Pomożemy Ci na każdym kroku, opracowując optymalną ofertę produktową, wprowadzając urządzenia na rynek i przygotowując akcje promocyjne o maksymalnym zasięgu. Wykorzystamy wiele kanałów sprzedaży i usługi finansowe w celu szybkiego i bezpiecznego osiągnięcia przychodów.

 

Łączymy szeroką bazę klientów z kompleksowym procesem oceny. Dzięki temu stworzyliśmy zrównoważony system, w którym dobieramy nowym urządzeniom optymalne kanały sprzedaży tak, aby szanse powodzenia były jak największe. Ponadto, choć gama urządzeń w naszej ofercie już jest szeroka, możemy pozyskać nowe, interesujące urządzenia od innowacyjnych producentów, aby zaspokoić kolejne potrzeby tego rozwijającego się rynku.

Ingram Micro pomaga Ci przejść przez wszystkie etapy niezbędne do pomyślnego wprowadzenia urządzenia do odpowiednich kanałów na wszystkich rynkach. 

Ingram Micro pomoże Ci zwiększyć zasięg akcji marketingowych, aby dały lepsze rezultaty i większy zwrot z inwestycji.

Ingram Micro pełni rolę dodatkowego personelu sprzedaży, który pozwala Ci dotrzeć do różnych kanałów i klientów o zróżnicowanych profilach.

Szeroki wachlarz usług finansowych firmy Ingram Micro pomoże Ci zwiększyć zdolność zakupową, chroniąc jednocześnie Twoje źródła przychodów.